Nábytek honza - zdravé spaní, nábytek pro mateřské školky, školní nábytek, školy, značkový nábytek
Nábytek Honza zdravé spaní - dřevěné postele, kovové postele, čalouněné postele, matrace, rošty, pohovky Nábytek pro mateřské školy, školky, kanceláře, lavice, pohovky, herní koutky, skřínky Značkový bytový nábytek HONZA, obývací pokoje, kuchyně Jelínek, Gazel, GW znojmo Akce na nábytek, školní nábytek, nábytek pro mateřské školy, postele, matrace, akční nabídky, slevy, Nábytek HONZA Nabídka prodejen nábytek Honza, školní nábytek, nábytek pro školy, mateřské školy, nové postele, kvalitní matrace na postele, levné matrace

Nábytek Honza

Honzova zakaznicka karta
Vydává se při jednorázovém nákupu zboží nad 10000,-Kč s poskytnutím 2% slevy. Na další nákupy se po předložení zákaznické karty poskytuje sleva 5%.
(nevztahuje se na zboží v akci a nevztahuje se na nábytek pro mateřské školy a školy)

Podporujeme:

Bonus program
SDH Sychrov

Bonus program
DPS Zvonky

Bonus program
kniha Řeznická krev

Bonus program
hra SAMAJA

Bonus program
film CENA ZA ŠTĚSTÍ

Bonus program
volejbal Mn.Hradiště

Bonus program
balónky pro Ježíška

Platby kartou

 • MAXKARTA,
 • VISA, VISA Electron,
 • EP IPB,
 • EUROCARD MasterCard,
 • Maestro

(při platbě kartou nelze uplatnit slevu)

Zvýhodnění

Spoření s liškou nábytek honza

pro majitele karty ČMSS sleva 3%

Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na nákup zboží v prodejnách Nábytku Honza. Bližší informace na prodejnách

Info o zdravém spaní

zdravé spaní na zdravé matraci od nábytek honza

Spánek a zdravé spaní

V průměru každý z nás stráví 1/3 života ve spánku, a proto je podstatné jak a na čem spíme. Správný výběr matrace nám může napomoci od bolestí zad, hlavy, kloubů a může celkově zlepšit kvalitu spánku.
Během spánku obnovujeme naše síly. Mysl odpočívá, zotavuje se z napětí, stresu každodenního života a k tomu je potřeba příjemný, a na míru každého jednotlivce přizpůsobený, matracový systém.

Pro laika je samozřejmě těžké zorientovat se ve změti nabízených zdravotních matrací. My se touto problematikou ve firmě NÁBYTEK HONZA - ZDRAVÉ SPANÍ zabýváme již mnoho let a každým rokem pro Vás připravujeme aktualizovanou ucelenou kolekci matrací. Vybíráme od českých i zahraničních výrobců v daném typu jen ty nejlepší matrace a rošty. Můžeme tak nabídnout daleko více druhů, než kdybychom propagovali jen jednoho výrobce.
Tímto textem bychom Vám rádi napomohli v orientaci v typech matrací, roštů a používaných materiálech.

Nejprve několik rad pro zdravé spaní

 1. Anatomicky správná podpora těla . Při spánku musí být páteř podepřena ve svém přirozeném fyziologickém tvaru jak v poloze na zádech, tak v poloze na boku. Jde o to, aby se mohly uvolnit ploténky, svalstvo, velké klouby i vnitřní orgány.
 2. Zónovost matrace. Správná matrace musí vyhovovat přirozeným zakřivení těla, tj. v místech vyvýšení (ramena, boky) musí matrace ustoupit a naopak v místech, kde je potřeba kontury těla vyplnit (úzký pas), musí mít schopnost podepření. Nesmí totiž docházet k extrémním bodovým tlakům, aby nebyl narušován krevní oběh.
 3. Pohodlný spánek vyžaduje dostatečně velký lehací prostor . Velikost matrace musí odpovídat vnitřním rozměrům postele. Postel by měla být alespoň o 20 cm delší než naše výška a široká 90 cm (dvojlůžko minimálně 160 cm )
 4. Konstrukce matrace i postele musí umožňovat přístup vzduchu k tělu. Při spánku, kromě potu, vylučujeme další látky z těla, proto použité materiály musí dobře vstřebávat a odvádět vlhkost . Je žádoucí, aby se lůžkoviny nezastýlaly a mohly přes den větrat.
 5. Matrace musí zajišťovat optimální tepelnou pohodu , to znamená, že se tělo nesmí přehřívat ani podchlazovat. Důležité je ložnici nepřetápět, ale nesmí v ní být chlad ani průvan.
 6. Veškeré použité materiály (lůžkoviny, podložky, matrace, nosné rošty, korpusy postelí) musí být zdravotně nezávadné .
 7. Matrace by měla být rozebíratelná z hlediska údržby nebo by měla mít alespoň snímatelný potah, umožňující praní nebo čištění .
 8. Postel umisťujeme do dostatečně veliké místnosti, aby byl zaručen přirozený přísun kvalitního vzduchu , který podpoří relaxační účinky spánku . Z tohoto důvodu je nevhodné zřizovat místo pro spaní pod stropem (platí jak pro dospělé, tak pro děti), v blízkosti radiátorů nebo pod oknem (kde tzv.protahuje).
 9. Při výběru lůžkovin, postele a dalšího zařízení ložnice dáváme přednost uklidňujícím nedráždivým barvám. Do ložnice by neměl pronikat vnější hluk nebo umělé světlo.

 

Typy matrací

 • Pružinové matrace – klasické pružiny (systém Bonell) zaručují přijatelné ortopedické vlastnosti a zároveň zajišťují vzdušnost postele. Pro děti a nižší váhové kategorie jsou vhodné matrace kombinované s polyuretanem. Pro vyšší zatížení je vhodnější gumožíně . Pružinové matrace jsou vhodné na pevný lamelový rošt nebo na pevnou podložku (např.laťový rošt nebo deska).
 • Taštičkové matrace větší množství pružinek, které nejsou vzájemně spojeny drátem, lépe podpírá páteř. Dále je možno vybírat dle vrchní vrstvy tuhost matrace. Taštičkové matrace jsou vhodné na pevný lamelový rošt nebo na pevnou podložku.
 • Polyuretanové matrace matrace z pěn vyráběných metodou za tepla(např.Molitan). Buněčná struktura těchto matrací je hůře prodyšná a proto jejich životnost je nižší. Správné podepření páteře zaručí až lamelový rošt. Uložit polyuretanovou matraci na pevnou podložku můžeme jen je-li matrace zónová – různě tuhá po délce.
 • Matrace ze studených pěn – kvalitní pěny vyráběné metodou za studena s otevřenou buněčnou strukturou. Vynikají elasticitou, provzdušněním a výbornou stálostí tvaru. Zónové matrace velmi dobře podpírají páteř – toho je docíleno perforací, použitím různě tuhých materiálů  nebo vkládáním výztuh . Matrace jsou dle hmotnosti člověka vhodné buď na pevnou podložku nebo na lamelový rošt.
 • Latexové matrace – směs syntetického a přírodního kaučuku. Vynikají elasticitou a výbornou stálostí tvaru. Liší se výškou, počtem zón tuhosti a objemovou hmotností. Matrace je nutné položit na lamelový rošt s počtem lamel alespoň 28.
 • Lamelové matrace – systém s lamelami uvnitř matrace. Možnost výběru tuhosti matrace, materiálu (studená pěna, latex, viscoelastický latex) a varianty zónování(Sára, Zora). Vynikají variabilitou (možnost ušít matraci přímo na tělo) a možností vyměnit její libovolné komponenty. Matrace jsou vhodné na pevnou podložku nebo na polohovací laťový rošt.
 • Matrace z viscoelastických pěn Matrace z tzv. líných pěn. Materiál, který tělesným zahřátím měkne a tím uvolňuje protitlak podložky na exponovaných místech. Dochází ke zlepšenému prokrvení, spánek je klidnější a zmenšuje se nutnost neustálé změny polohy při spánku. Matrace jsou dle výšky a zónování vhodné na pevnou podložku nebo na lamelový rošt.
 • Vodní matrace – matrace do speciálně upravených rámů postelí. Velmi vhodné proti proleženinám .

 

Potahy

 •   potah by měl být snímatelný s možností vyprání
 •   obsahují přírodní nebo syntetická vlákna
 •   použité materiály musí být vzdušné
 •   výběr potahu podle zimní a letní strany není podstatný neboť rozdíl mezi hřejivostí a chladem je minimální

Rošty

 • můžeme rozdělit – laťové (rolovací, v rámu), lamelové, segmentové
 • na 15 lamelové, 28 lamelové a 42 lamelové (čím více lamel, tím lepší podpora páteře)
 • s plastovými nebo gumovými pouzdry (gumová pouzdra umožní výkyv i v kraji roštu)
 • nepolohovací, polohovací včetně motorových
 • s nastavitelnou tuhostí ve středové části nebo bez nastavitelnosti

 

Anatomické polštářky a lůžkoviny

 • tvarované pro podepření krční páteře (žádné matrace sama o sobě krční páteř nepodepře)
 • dle kvality použitého materiálu – polyuretanové, s výplní z dutého vlákna, latexové, z viscoelastické pěny.

Lůžkoviny musí být prodyšné, pohlcovat vlhkost, tepelně vyhovující, příjemné na omak a pratelné. Liší se gramáží, výplní, potahem.

 

Proč narážíte v obchodech na levnější matrace?

Znáte sílu drátu v pružinových matracích? Mají dostatečně tuhou roznášecí vrstvu na pružinách? Je použitý potah snímatelný a pratelný? Jaká je hustota použitého materiálu v latexových matracích nebo v matracích ze studených pěn? Není matrace příliš nízká? Víte na jaký typ roštu je možné matraci položit?

 

BLIŽŠÍ INFORMACE K TYPŮM MATRACÍ

ORTOPEDICKÁ LAMELOVÁ MATRACE

Základem ortopedických lamelových matrací SÁRA klasik a ZORA je pružný ortopedický lamelový rošt, který je zabudován dovnitř matrace. Ten dokáže dostatečně pevně a přitom citlivě zkopírovat tvar těla v jakékoliv poloze a správně jej podepřít. V poloze na boku tak zůstává osa páteře rovná, při ležení na zádech ve svém přirozeném fyziologicky zakřiveném tvaru. Dochází tak nejen k svalovému uvolnění, ale také k odpočinku kosterní stavby těla. Při uvolnění meziobratlových kloubů, vazů a plotének dochází následně k odpočinku nervového systému a přirozené regeneraci vnitřních orgánů. Pružný rošt je sestaven z velkého množství dřevěných lamel. Díky jejich příčnému uchycení v bavlněných pouzdrech nosníků z PUR pěny, pruží v podélném směru více, než ve směru příčném. Tělo spáče pak není zabořeno do matrace, ale je lépe podepřeno v jeho přirozené linii a má lepší možnost se dokonale uvolnit a “protáhnout”. Celý rošt je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů a jeho konstrukce poskytuje velký prostor pro odvádění vlhosti.

Nosníky

Tři podélné nosníky jsou hlavním pružícím prvkem celé matrace. U jednotlivých typů matrací se liší v konstrukci, v systému pružení a v možnosti nastavení tvrdosti. Tvrdost pružení matrace je pak dána různou objemovou hmotností a tvrdostí PUR pěny v pružících hranolech. V oblasti ramen a kyčlí mají pružící nosníky tzv. ramenní resp. kyčelní změkčení.

 

 

 

Roznášecí vrstva

Na pružný lamelový rošt je položena prodyšná roznášecí vrstva, zajišťující rovnoměrné rozložení váhy těla bez bodových tlaků, což je nezbytné pro správný krevní oběh.

Zákazník si může vybrat roznášecí vrstvu z tzv. studené PUR pěny , TALALAY latexu , NAWAPURU, TERMOPURU nebo luxusní latexové pěny EMBRACE .

 • Studená PUR pěna se vyznačuje vysokou pevností a pružností. Je to vysoce prodyšný materiál, který má na vrchní straně drobné výstupky – nopky. Ty ještě více provzdušňují povrch matrace a omezují tak výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. V neposlední řadě působí nopky jemným masážním efektem.
 • Výška matrace s PUR pěnou je 15 cm .
 • Talalay LATEX je vyroben speciální metodou ze směsi přírodního a syntetického kaučuku. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je jeho vysoká bodová elasticita a uchování pružnosti a nosnosti i po mnohaletém používání. Svými otevřenými póry zaručuje výborné provzdušnění a tepelnou pohodu.
  Výška matrace s Talalay LATEXem je 15 cm .
 • NAWAPUR - přírodní, ekologická, prodyšná pěna, jejíž hlavní složkou je rostlinný výtažek z byliny skočce obecného, známý jako ricínový olej. Pěna má vynikající mechanické vlastnosti (pevnost, pružnost, elasticitu).
  Výška matrace s pěnou NAWAPUR je 17 cm .
 • EMBRACE - první na světě „líná“ vysoce komfortní latexová pěna s visko-elastickým efektem (citlivá přizpůsobivost teplotě a tvaru) s otevřenou strukturou latexových buněk. Zajišťuje jedinečnou termoregulaci a prodyšnost. Tělo dokonale podepře, nevytváří žádný protitlak a umožňuje tak snadné otáčení. Latexová pěna EMBRACE je vždy dodávána v kombinaci s 2cm silnou pěnou DURÉN KOMFORT .
  Výška matrace v tomto provedení je 17 cm .
 • TERMOPUR - visko-elastická ( tzv. líná ) latexová pěna, obsahující visko-elastickou přísadu, která zaručuje velmi příjemnou měkkost povrchu matrace. Pěna TERMOPUR se dokáže velmi citlivě přizpůsobit teplotě a tvaru těla. Roznášecí vrstvu TERMOPUR doporučujeme zvláště citlivým jedincům, vyžadujícím příjemnou měkkost povrchu matrace( nedochází k otlačení v oblasti ramene nebo kyčle ). Visko-elastická pěna TERMOPUR je po celé ploše vybavena změkčujícími nopky, zaručujícími dokonalé změkčení a provzdušnění. Latexová pěna TERMOPUR je vždy dodávána v kombinaci s 2cm silnou pěnou DURÉN KOMFORT .
  Výška matrace v tomto provedení je 17 cm .

   

Snímatelný potah

Všechny typy matrací jsou opatřeny snímatelným potahem, prošitým antialergickou vrstvou z dutého vlákna. V dnešní době alergií, ekzémů a oslabení imunity je snímatelný potah nepostradatelný pro dobrou hygienu matrace. Potah si zákazník může objednat v několika variantách:

 • Potah BAVLNA – je vyroben ze 100% bavlny, vhodný pro alergiky a astmatiky, dá se vyvařovat při 90°C .
 • Potah MicroCare – se skládá ze tří vrstev, což zaručuje dobrý odvod vlhkosti a prodlouženou životnost. Vyznačuje se schopností aktivně ničit plísně a bakterie. Je vhodný pro alergiky, lze prát do 60°C .
 • Potah ALOE VERA – obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera , která se vyznačuje svými hojivými účinky na kůži (pomáhá ji hojit a regenerovat). Aroma rostliny zabraňuje vzniku zápachů, odstraňuje nepříznivé mikroorganismy a poskytuje tak ochranu proti bakteriím a plísním. Potah se vyznačuje vysokou absorbcí vlhkosti, je vhodný pro alergiky a lze prát při teplotě do 60°C.
 • Potah SANAPUR – omyvatelný, prodyšný potah, vhodný pro využití ve zdravotnictví a při péči o dlouhodobě ležící pacienty.

Pro správnou funkci matrace je důležité, aby ležela na pevném a rovném podkladu bez ostrých hran a hrotů, např. na hustém laťovém roštu, desce apod. Matrace je vhodné umístit do postelí s bočnicemi. Lehací plochu doporučujeme zapustit cca 5 cm.

LATEXOVÉ MATRACE

Latexové matrace – směs syntetického a přírodního kaučuku. Vynikají elasticitou a výbornou stálostí tvaru. Liší se výškou, počtem zón tuhosti a objemovou hmotností.Matrace je nutné položit na lamelový rošt s počtem lamel alespoň 28.

Přednosti latexových matrací:

 • vynikající komfort při ležení, podmíněný vysokou elasticitou
 • ideální provzdušnění podmíněné porézní buněčnou strukturou propustnou pro vodní páry, které zajišťují teplotní regulaci
 • optimální regulace vlhkosti zajištěná vzduchovými průduchy uvnitř latexové pěny
 • vysoká životnost i při trvalém namáhání
 • antialergické, určené hlavně pro alergiky citlivé na interiérový prach
 • nutné kombinovat s lamelovým roštem alospoň o 28 lamelách
 • vhodné pro dlouhodobě upoutané na lůžko

MATRACE ZE STUDENÝCH PĚN

Matrace ze studených pěn – kvalitní pěny vyráběné metodou za studena s otevřenou buněčnou strukturou. Vynikají elasticitou, provzdušněním a výbornou stálostí tvaru. Zónové matrace velmi dobře podpírají páteř – toho je docíleno perforací , použitím různě tuhých materiálů nebo vkládáním výztuh . Matrace jsou dle hmotnosti člověka vhodné buď na pevnou podložku nebo na lamelový rošt.

Materiál s otevřenou strukturou buněk, která podporuje účinnou cirkulaci vzduchu a zabraňuje zadržování vlhkosti v jádru matrace. Vyznačuje se antibakteriálními vlastnostmi, vzhledem k poddajnosti a výrazné elasticitě dokonale kopíruje tvar lidského těla a poskytuje mu optimální podporu.

VISCOELASTICKÉ PĚNY

Materiál byl původně vyvinut pro potřeby kosmického výzkumu v NASA pro poskytnutí maximálního zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí kosmonautů, jedná se o polyuretanovou pěna o vysoké hustotě s otevřenou buněčnou strukturou.

Matrace z viscoelastických pěn – Matrace z takzvaných líných pěn. Materiál, který zahřátím tělem měkne a tím uvolňuje protitlak podložky na exponovaných místech. Dochází ke zlepšenému prokrvení, spánek je klidnější a zmenšuje nutnost neustálé změny polohy při spánku. Matrace jsou dle výšky a zónování vhodné na pevnou podložku nebo na lamelový rošt.

PRUŽINOVÉ A TAŠTIČKOVÉ MATRACE

 

 

 

Pružinové matrace – klasické pružiny (systém Bonell) zaručují přijatelné ortopedické vlastnosti a zároveň zajišťují vzdušnost postele. Pro děti a nižší váhové kategorie jsou vhodné matrace kombinované s polyuretanem . Pro vyšší zatížení je vhodnější gumožíně . Pružinové matrace jsou vhodné na pevný lamelový rošt nebo na pevnou podložku (např.laťový rošt nebo deska).

Taštičkové matrace – větší množství pružinek, které nejsou vzájemně spojeny drátem, lépe podpírá páteř. Dále je možno vybírat dle vrchní vrstvy tuhost matrace. Taštičkové matrace jsou vhodné na pevný lamelový rošt nebo na pevnou podložku. Matrace s Bonnelovým pružinovým jádrem. Liší se od sebe složením vrstev a potahem matrace. Jsou vhodné pro děti, dospělé a v kombinaci s lamelovým roštem i pro vyšší váhové kategorie.

NAWAPUR

Nový materiál, který byl vyvinutý speciálně pro výrobu matracových jader. Výchozí surovinou je přírodní olej z rostliny verenda, který se díky revoluční technologii výroby stal základem nových a vysoce kvalitních pěn.
NAWAPUR pro svoji výrobu jako první materiál svého druhu využívá vedle nerostných surovin také obnovitelné zdroje a zohledňuje tak i životní prostředí. Léčivé účinky rostliny verenda (skočec) jsou známé již po staletí.

 

Rozhodně je nutné matraci si vyzkoušet, neboť již při prvním ulehnutí zjistíte, zda je pocit z ležení příjemný či nikoli. Honza se zabývá problematikou zdravého spaní již od roku 1996. Přijďte si lehnout k Honzovi!

 

 

Akce Zdravé spaní

 
DÁRKOVÉ POUKAZY

  akce postel

poukazy ve výši 500,- , 1000,- 2000,- , 5000,- , 10000,-
naleznete ZDE

nebo na našich prodejnách

 

 
 AKCE postel bez DPH

  akce postel

pouze na prodejnách Mnichovo Hradiště a Mladá Boleslav

 AKCE Jelínek

  akce postel

pouze na prodejnách Mnichovo Hradiště a Mladá Boleslav

 

AKCE FMP LIGNUM

sleva 20%

na celý sortiment firmy FMP LIGNUM

jitona akce

ložnice k nahlédnutí zde

platnost 3.12.2020-31.1.2021


AKCE VÝPRODEJ

jitona akce

postele k nahlédnutí zde

 

 

   

  AKCE rozkládací postel

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

SOUTĚŽ

jitona akce


 

NOVINKA

postele z malajského dubu

český nábytek záruka 3 roky

postele z buku

český nábytek záruka 3 roky

Vystaveno na prodejně v Mladé Boleslavi

 

 

AKCE ROŠTY

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

AKCE MATRACE

akce matrace

akce matrace

akce matrace

akce matrace

akce matrace

akce matrace

celý leták ke stažení

matrace mabo akce

platnost do odvolání

 
 
AKCE

MATRACE 1+1

akce matrace

akce matrace


 polštáře NOON
český nábytek záruka 3 roky

 

vhodný dárek
ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ

sleva ručně kované postele

více ZDE

OCENĚNÍ

sleva ručně kované postele

všem zákazníkům děkujeme

AKCE SPRING

akce matrace

akce matrace

 

luxusní postel FLABO

nyní akční nabídka
- jen na prodejnách Nábytku Honza

výrobce- Jelínek výroba nábytku Valašské Meziříčí

jitona akce

vystaveno na prodejně Mladá Boleslav

AKCE BLUE

akce matrace

akce matrace

 

 

AKCE ČALOUNĚNÉ POSTELE

sleva ručně kované postele
sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

AKCE ČALOUNĚNÉ POSTELE

sleva ručně kované postele

český nábytek záruka 3 roky

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

AKCE ČALOUNĚNÉ POSTELE

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

 

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele

sleva čalouněné postele
 


 AKCE ČALOUNĚNÉ POSTELE

sleva čalouněné postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

 AKCE ČALOUNĚNÉ POSTELE

sleva čalouněné postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

 

 

   
ČESKÝ NÁBYTEK

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

ČESKÝ NÁBYTEK

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

sleva ručně kované postele

pdf soubor ZDE

 


SOUTĚŽ PRO MALÉ 
ARCHITEKTY

vyhlášení vítězů:

jitona akce

jitona akce
Otakar Rákosník 5 let

jitona akce
Ondřej Hulinský 10 let

 

 dárkový poukaz

dárkový poukaz

bližší informace na prodejnách

  

jelinek

FOTKY Z AKCE ZDE
jelinek

 

přijďte do kina od 10.1.2019

CENA ZA ŠTĚSTÍ

  akce polštář

koprodukce NÁBYTEK HONZA

trailer ZDE

 

 

VÝPRODEJ SKLADU 2019

sanda pohovka akce

o aktuálním stavu se informujte na tel.326771027 a 326729155

matrace mabo akce

  

postel JUKI

masív bělený buk 180x200cm

původní cena 19771,-

sleva 30%

cena po slevě 13840,-

sanda pohovka akce

postel je vystavena na prodejně v Mladé Boleslavi

 

 

   
   

 

(c) Nábytek Honza 2002-2016 | Designer stranek co3design | login Prodej notebooků, tvorba www, připojení k internetu | odkazy